קלינגהופר את דוידסון משרד עורכי דין

שדרות פל ים 16, חיפה

ניסיון מוכח של 20 שנה עומד לרשותך

משרדנו מתמחה בדיני חדלות פירעון! במהלך השנים טיפלנו במאות תיקים שבסופם ניתנו צווי הפטר ללקוחות המשרד מכל חובותיהם הכספיים ובעזרתנו הצליחו רבים מהם לצאת לדרך חדשה! אנו מודעים היטב לרגישות הדברים כאשר מדובר בחובות כספיים ומציעים לך לפנות אלינו לטובת ייעוץ ראשוני לא מחייב.

נגן עליך מהזרוע הארוכה של ההוצאה לפועל

הגבלה על רישיון הנהיגה, עיקול משכורת, עיקול חשבון הבנק, צווי עיכוב יציאה מהארץ ועיקולים על רכוש, זאת בנוסף לקבלת טלפונים בלתי פוסקים מהבנק המביאים את החייב לתחושת חוסר אונים ייאוש ולחץ. יש לנו את הניסיון והכלים הדרושים בכדי להגן עליך ולהחזיר אותך למהלך החיים הסדיר.

לקחת עורך דין או להתמודד לבד?

הסטטיסטיקה מלמדת כי חייבים אשר בחרו לקבל ייצוג משפטי הולם הצליחו להיפרע מחובותיהם בסכומים נמוכים יותר באופן מהותי לעומת אותם מקרים שבהם החייב ביקש לייצג את עצמו. כמו כן, חייבים אשר אינם מקבלים ייצוג משפטי הולם נוטים לגרום לעצמם נזקים שבהרבה מקרים הינם בלתי הפיכים, ובכל מקרה, אנו ממליצים לך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מכל עורך דין אשר תבחר ובלבד שהוא מתמחה בתחום.

דיני בנקאות

מרגישים שהבנק עושק אתכם? נתבעתם על ידי הבנק וזקוקים לייצוג על מנת להסדיר את החוב? משרדנו מתמחה בדיני בנקאות מעל שני עשורים, במהלך השנים צברנו ניסיון רב וייצגנו עשרות  חייבים אל מול המערבת הבנקאית.

ייצוג בתביעות נגד בנקים.

הגנה על חותמי ערבות.

הגשת תביעות בגין נזקים שנגרמו ללקוחות.

הגנה בפני מימוש בתי מגורים ונכסים.

הסדרי חובות

הסדר נושים לפי סעיף 19 א’ לפקודה מאפשר לחייב שנקלע לחובות להסדיר את חובותיו באופן מרוכז ללא המגבלות וההשלכות של הליך פשיטת רגל. בהלך השנים צברנו ניסיון רב בהסדרי חובות “ושחררנו לחופשי” עשרות לקוחות שלא נדרשו לעבור את ההליכים המייגעים שבהליך פשיטת רגל